Ocelové protipožární dveře

Služby

Našim zákazníkům nabízíme komplexní rozsah služeb – od profesionálního zaměření, přes výrobu a montáž, až po záruční a pozáruční servis.

BB kovo Špičkové Poradenství

Odborné
poradenství

BB kovo Odborné Zaměření

Profesionální
zaměření

BB kovo Výkresová Dokumentace

Výkresová
dokumentace

BB kovo Výroba Na Míru

Výroba
na míru

BB kovo Vlastní Lakovna

Vlastní
lakovna

BB kovo Vlastní Doprava

Vlastní
doprava

BB kovo Profesionální Montáž

Odborná
montáž

BB kovo Pozáruční Servis

Pozáruční
servis

Odborné poradenství – naši obchodníci Vám rádi pomohou a poradí s výběrem Vašich dveří

Profesionální zaměření – zajistíme Vám profesionální zaměření stavebních otvorů našimi zkušenými pracovníky

Výkresová dokumentace – samozřejmostí u nás je výkresová dokumentace ke každým atypickým dveřím

Výroba na míru – díky vlastní výrobě jsme schopni vyrobit dveře na míru dle Vašich požadavků (rozměrů, tvarů, barev, prosklení)

Vlastní lakovna – Standardně lakujeme vysoce kvalitní práškovou barvou polyesterbasis s certifikátem Qualicoat a GSB od výrobce TIGER Drylac®. Tato prášková barva má vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a také proti UV záření.

Vlastní doprava – dopravu našich výrobků zajišťujeme jak našimi vozy, tak dopravní společností Top Trans po celé České Republice

Odborná montáž – protipožární a speciální dveře není možné namontovat svépomocí. K montáži protipožárních dveří je nutné, aby montážník byl proškolený naší společností a měl platné osvědčení k montáži a servisu. K montáži bezpečnostních dveří je potřeba nejen osvědčení k montáži, ale také je potřeba mít platnou koncesi k provádění této činnosti

Záruční i pozáruční servis – dle vyhlášky číslo 246/2001 Sb. je  nutné pravidelně jednou za rok provést kontrolu provozuschopnosti požárního, kouřotěsného nebo požárně kouřotěsného uzávěru (kontrola souladu uzávěru s podmínkami uvedenými v PBŘ, vizuální kontrola, kontrola funkčnosti celého uzávěru, kontrola mechanického poškození, těsnosti uzávěru a funkčnosti doplňků). Kontroly provozuschopnosti našich výrobků provádí pouze osoba odborně  způsobilá podle § 11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, a proškolená naší firmou nebo řádně proškolená výrobcem technicky nebo funkčně srovnatelného druhu nebo typu požárně bezpečnostního zařízení.

Kontaktní formulář

BBkovo ikona 30 let

30 let na trhu

BBkovo ikona na míru

výroba na míru

BBkovo ikona komplexní řešení

komplexní služby

BBkovo ikona 5 let certifikace

certifikace